LAUKO ŠIUKŠLIADĖŽĖS: ŠIUKŠLIŲ DĖŽĖS LAUKUI, MIESTUI IR NAMAMS

Platus lauko šiukšliadėžių pasirinkimas Mažosios Architektūros kataloge. Siūlome rinktis iš šių kategorijų: plieninės lauko šiukšliadėžės, betoninės lauko šiukšliadėžės, medinės lauko šiukšliadėžės, atliekų rūšiavimo šiukšliadėžės, šiukšliadėžės šunų ekskrementams.

Kataloge rasite nuo klasikinių ir gerai pažįstamų šiukšliadėžių iki ypač modernių ir naujoviškos formos šiukšlių dėžių. Dėl šios priežasties mūsų siūlomus gaminius galėsite priderinti prie bet kokio stiliaus miestų ar parkų erdvių. 

Visos mūsų parduodamos lauko šiukšlių dėžės atitinka visus Europos Sąjungos reikalavimus ir yra pagamintos naudojant tik aukščiausio lygio medžiagas. Todėl galite neabejoti ne tik puikiu dizainu, tačiau ir išskirtine kokybe.

Lauko šiukšlių dėžės – neatsiejami mažosios architektūros elementai

Lauko šiukšliadėžės yra viena iš pagrindinių tvarkingo miesto priežasčių. Produktas skatinantis tvarų naudojimą bei suteikiantis elementarų patogumą miesto gyventojams ir svečiams. Šiais laikais, lauko šiukšliadėžės prisideda ir prie miesto vaizdo kūrimo. Miesto šiukšliadėžės nebėra tik apgriuvus ir surūdijus šiukšlių talpykla, tai modernios ir aplinką savo išvaizda papildančios talpyklos.

 

Kaip išrinkti lauko šiukliadėžę miestui?

Šiuo metu lauko šiukšliadėžių pasirinkimas yra labai didelis, tad tikrai nelengva užduotis yra išsirinkti tinkamą šiukšlių talpyklą jūsų miestui. Keletas patarimų kaip palengvinti šią užduotį ir kaip paprasčiau išsirinkti lauko šiukšliadėžę:

  1. Nuspręskite vietą kur stovės jūsų perkama šiukšlių dėžė. Ar tai bus miesto erdvė, galbūt šiukšliadėžės perkate parkui? Nuo to turėtų priklausyti šiukšlių dėžės dizainas. Modernioms miesto erdvėms rekomenduojame rinktis plienines ir labiau išraiškingas šiukšlių dėžes. Jei renkatės šiukšlių dėžes parkui, rekomenduojame peržvelgti į natūralias medines lauko šiukšliadėžes arba patvarias betonines šiukšlių dėžes.
  2. Įvertinkite vietos, kurioje bus statoma šiukšlių dėžė apkrautumą. Vietose, kurioje judėjimas yra didelis, daug gyvūnų bei žmonių, siūlome rinktis laikui ir įvairioms sąlygoms atsparias betonines lauko šiukšliadėžes. Taip būsite tikri ilgalaikiu patvarumu. Taip pat tokiose vietose puikiai pasitarnaus nerūdijančio plieno lauko šiukšliadėžės, kadangi jos, kaip ir betoninės pasižymi atsparumu įvairioms gamtos sąlygomis.
  3. Ar šiukšlių dėžė bus naudojama bendroms buitinėms atliekoms, skirtingų atliekų rūšiavimui, ar gyvūnų ekskrementų išmetimui? Visos šiukšlių dėžės turi savo specializaciją, tad galite nesivarginti pirkdami daug skirtingų lauko šiukšlių dėžių. Viskas bus atlikta už jus!

 

Lauko šiukšliadėžės internetu

Įsigykite visas mūsų siūlomas lauko šiukšliadėžes internetu ir mėgaukitės tvaria ir švaria miesto aplinka. Pasirūpinkite miesto gyventojų bei svečių patogumu bei pagyvinkite miestą moderniomis lauko šiukšliadėžėmis. Galite rinktis šiukšliadėžių spalvą, plieno tipą. Jeigu išsirinkti tinkamos lauko šiukšliadėžės nepavyksta, susisiekite su Mažosios Architektūros specialistais, kurie jus pakonsultuos ir atsakys į visus rūpimus klausimus. Užsakytus gaminius pristatome visoje Lietuvoje.