DVIRAČIŲ STOVAI: DVIRAČIŲ LAIKIKLIAI, LAUKO DVIRAČIŲ STOVAI

Mažoji Architektūra siūlo platų dviračių stovų ir dviračių laikiklių pasirinkimą. Įvairių formų, dydžių bei spalvų plieniniai dviračių stovai puikiai tiks tiek klasikinėse tiek moderniose miesto erdvėse. Dviračių stovas ne tik atliks naudingą funkciją, tačiau ir puoš erdvę savo išskirtiniu dizainu. Modernūs corten plieno dviračių stovai, klasikiniai žiediniai dviračių laikikliai. Nepamirškite ir vietą taupančių dviejų aukštų dviračių stovų.

Mažosios Architektūros kataloge rasite ir tradicinių betoninių dviračių stovų tinkančių oficialioms ir klasikinio stiliaus vietoms, tokioms kaip miestų aikštės ar valstybinių institucijų aikštelės. Patikimi ir laiko patikrinti dviračių stovai leis dviratininkams jaustis saugiai. Užsisakykite dviračių stovus internetu ir mėgaukitės estetiška ir saugia aplinka!

VISI DVIRAČIŲ STOVAI IR DVIRAČIŲ LAIKIKLIAI

 

Žmonėms vis dažniau renkantis žaliąjį transportą, o ypatingai dviračius, dažnu galvos skausmu tampa neturėjimas kur saugiai palikti savo transporto priemonės. Surūdiję ir sulūžę nepatikimi dviračių stovai situacijos tikrai nepalengvina, tad dviratininkams tenka improvizuoti ir rinktis nesaugias dviračių stovų alternatyvas. Neretai tokios improvizacijos baigiasi prarastu turtu. Viso to būtų galima išvengti, jei įstaigos ir verslai pasirūpintų savo klientų patogumu ir užtikrintų kokybiškus dviračių stovus kiekvienam klientui.

 

Kaip išsirinkti kokybišką dviračių stovą internetu?

Norint išsirinkti tinkamą bei kokybišką dviračių stovą internetu visų pirma reikia įvertinti vietą kurioje bus montuojamas šis mažosios architektūros gaminys. Tokiu būdu atsakysite į pirmąjį klausimą ar jums yra reikalingas plieninis dviračių stovas ar verčiau reikia svarstyti apie betoninį dviračio stovą. Miesto parkams ir aikštėms mūsų rekomandacija būtų rinktis betoninius, klasikinio stiliaus dviračių laikiklius. Jei tai urbanistinė miesto vieta, tuomet verta rinktis modernius plieninius dviračių stovus, galbūt net pagalvoti apie corten plieno dviračių stovus.

Nusprendę iš kokios medžiagos turėtų būti pagamintas dviračio stovas, toliau reikėtų įvertinti kiek vidutiniškai žmonių naudosis šiuo įrenginiu. Tokiu būdu galėsite nuspręsti kokio dydžio dviračių stovas bus reikalingas. Dviračių stovų galite rasti įvairių dydžių nuo skirto vienam dviračiui rakinti iki 20 ar daugiau. Jei galvojate apie dviračių laikiklius ofiso patalpose ir jūsų darbuotojai mielai renkasi žaliąjį transportą, siūlytume atkreipti dėmesį į dviaukščius plieninius dviračių stovus. Tokiu būdu taupysite vietą ir neapkrausite patalpų dviračiais. Vietoj to galėsite pasirūpinti kitais savo darbuotojų patogumais.

 

Kokios yra dviračių stovų kainos?

Turbūs viena iš aktualiausių temų – kokios yra dviračių stovų kainos? Visų pirma kainos stipriai priklauso nuo medžiagos iš kurios yra pagaminti dviračių stovai. Betoniniai dviračių stovai dažnu atveju bus brangesni nei plieniniai, kadangi betoninio dviračio stovui pagaminti yra naudojamas tiek plienas tik betonas. Jei kalbėti apie plieninius dviračių stovus, čia turime daug įvairių variacijų: cinkuotas plienas, cinkuotas dažytas plienas, corten plienas bei nerūdijantis plienas. Dėl savo ypatingųjų savybių bei išraiškingos išvaizdos, dviračių stovai pagaminti iš corten plieno mūsų kataloge yra brangiausi, vėliau seka nerūdijančio plieno dviračių stovai, cinkuotas dažytas plienas ir pigiausi cinkuoto plieno dviračių stovai.

 

Dviračių stovai internetu

Įsigykite išskirtinius dviračių stovus internetu iš mazojiarchitektura.lt jau dabar ir mėgaukitės tvarkinga ir saugia aplinka. Prisidėkite prie planetos išsaugojimo ir skatinkite taršių transporto priemonių keitimą į aplinkai draugiškus dviračius ar kitas netaršias judėjimo galimybes. Jei nepavyksta išsirinkti mūsų dviračių stovų specialistai mielai patars ir pakonsultuos.