Rūšiavimo šiukšliadėžės

Rūšiavimo šiukšliadėžės – praktiškiausias ir švariausias būdas tausoti aplinką ir prisidėti prie jos puoselėjimo. Šiomis dienomis labai populiarėja ir buitinės rūšiavimo šiukšliadėžės. Lauke dažniausiai naudojami didelės talpos, atliekų rūšiavimo konteineriai, kurie pasižymi savo tvirtumu, išskirtiniu dizainu ir praktiškumu. Rūšiavimo šiukšliadėžės pagal naudojimo situaciją ir surenkamų šiukšlių kiekį gali būti įvairių talpų su papildomais priedais, įvairių formų, spalvų ir pagamintų iš skirtingų medžiagų. Siūlome Jums rūšiavimo šiukšliadėžes, kurios yra pagamintos iš cinkuoto arba nerūdijančio plieno. Taip pat gaminame šiukšliadėžes ir su medine apdaila, todėl galite rinktis iš skirtingų medienos spalvų. Užtikriname, kad bet kuris iš parduodamų gaminių yra itin aukštos kokybės.

Ekonomiškos rūšiavimo šiukšliadėžių stotelės

Dviejų ar trijų rūšiavimo šiukšliadėžių komplektas leidžia sukurti individualų atliekų rūšiavimo sprendimą. Kaip ir minėjome, šios rūšiavimo šiukšliadėžės pagamintos iš cinkuoto arba nerūdijančio plieno, kuris idealiai tinka dirbtuvėms, poilsio centrams, biurams ar lauko erdvėms ir pan. Rūšiavimo šiukšliadėžes galima sustatyti vieną šalia kito ir naudojant etiketes sužymėti konteinerių paskirtį.

 

Rūšiavimo šiukšliadėžės – patogus būdas rūšiuoti.

Gaminant rūšiavimo šiukšliadėžes atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir siekiame užtikrinti maksimalų patogumą ir kuo didesnį produktų efektyvumą. Pagrindinis šių rūšiavimo šiukšliadėžių tikslas – įsilieti į vartotojų kasdienybę ir skatinti kurti šviesesnį rytojų. Kuo daugiau prisidėsime prie taršos mažinimo ir efektyvesnio atliekų perdirbimo, tuo atsakingesni būsime ir galėsime sukurti estetinį vaizdą kiekvienoje patalpoje ar lauko erdvėse.

 

Rūšiavimo šiukšliadėžių ypatybės:

Mūsų asortimentas labai platus, todėl galime pasiūlyti rinktis ne tik iš gausybės skirtingo modelio šiukšlių dėžių, bet ir atskleisti jų pagrindines savybes.

  1. Lengvai prižiūrimos – rūšiavimo šiukšliadėžės yra suprojektuotos taip, kad jų priežiūra reikalautų kuo mažiau pastangų ir užimtų kuo mažiau laiko. Šiukšles iš konteinerių iškratyti paprasta ir greita.
  2. Tvirtos – rūšiavimo šiukšliadėžės yra atsparios visoms oro sąlygoms ir ilgaamžės, nes pagamintos iš tvirtų medžiagų.
  3. Kompaktiškos – gaminame įvairaus tipo rūšiavimo šiukšliadėžes, kurios užima ne daug vietos, yra kompaktiško ir išskirtinio dizaino ir yra labai talpios.
  4. Paprasta naudoti – šios rūšiavimo šiukšliadėžės nėra be galo didelės, todėl galėsite lengvai jas patraukti ir sutvarkyti aplink esančią aplinką.

Taip pat, siūlome rūšiavimo šiukšliadėžes pasirinkti iš įvairių skirtingo dizaino ir paskirties tipų. Galite rinktis rūšiavimo šiukšliadėžės su dvejomis angomis ir daugiau (priklauso kokiai paskirčiai naudosite). Taip pat turime apvalių ir kvadratinių rūšiavimo šiukšliadėžių – skirtingai aplinkai pritaikyti. Ir svarbiausia, galite lengvai pritaikyti pagal savo norimą dizainą, nes gaminame iš skirtingų medžiagų ir leidžiame pasirinkti uždengimo tipą.

 

Kaip teisingai rūšiuoti?

  1. Į stiklo rūšiavimo šiukšliadėžę metamos stiklinės pakuotės: buteliai, indai ir pakuotės, stiklainiai be dangtelių, taip pat stiklo duženos bei atraižos.
  2. Į plastiko rūšiavimo šiukšliadėžę turėtų keliauti visos plastikinės, kombinuotos bei metalinės pakuotės: buteliai, maisto pakuotės, dėžutės, indeliai, buitinių priemonių tara, maišeliai, plėvelė, plastiko loveliai ir žaislai be elektroninių įtaisų.
  3. Į popieriaus rūšiavimo šiukšliadėžę metamos visos popierinės bei kartoninės pakuotės: laikraščiai, žurnalai, visų rūšių kartonas, vokai, skrajutės, rašomasis popierius, lankstinukai, knygos bei jų viršeliai.

Mūsų asortimente esančios rūšiavimo šiukšliadėžės skatins aktyviai rūšiuoti šiukšles be didelių pastangų. Todėl siūlome kiekvienam iš Jūsų prisidėti prie gamtos išsaugojimo – rinkdamiesi tvarų ir ilgaamžį sprendimą. Įsigykite iš didelio ir įvairių rūšiavimo šiukšliadėžių asortimento geriausią variantą ir mėgaukitės ne tik rūšiavimo šiukšliadėžių patogumu, bet ir švaresne aplinka.