LAUKO SUOLAI:  LAUKO SUOLIUKAI IR LAUKO BALDAI

UAB „Aplinkos Komfortas” siūlo platų lauko suoliukų bei lauko suolų pasirinkimą. Siūlome jums rinktis net iš 5 skirtingų lauko suoliukų kategorijų: plieniniai suolai, betoniniai suolai, ketaus suolai, architektūrinio betono suolai ir išmanieji suoliukai. Mūsų kataloge rasite nuo paprastų, klasikinių medinių suoliukų iki išskirtinių ir akį traukiančių išmaniųjų lauko suolų. Išsirinkite suoliuko rūšį, tipą bei spalvą ir džiaukitės puikiu eksterjero elementu.

Visi UAB „Aplinkos Komfortas” parduodami lauko suolai yra sertifikuoti ir pagaminti laikantis visų Europos Sąjungos standartų. Suolams suteikiame nuo 2 iki 5 metų garantiją, o medžiagoms – nuo 2 iki 10 metų. Tad galite būti ramūs ir užtikrinti nepriekaištinga kokybe.

 

Rodoma 157–168 iš 177

LAUKO SUOLŲ KOKYBĖ IR NAUDOJAMOS MEDŽIAGOS

Mūsų atstovaujamų suoliukų kompanijų produkcija pasižymi išskirtine medžiagų kokybe. Plieniniai lauko suolai bei kitų tipų suolų konstrukcijos yra gaminamos iš tvirto grūdinto bei nerūdijančio plieno. Jei suoliukų gamyboje naudojamas polietilenas, jis bus išskirtinai aukšto tankio, padengtas antigrafitine danga. Lauko suoliukų gamyboje dažniausiai naudojama Brazilijos kietmedžio ar kita mediena yra serifikuota FSC arba PEFC sertifikatais, kurie užtikrina atsakingą miškų tvarkymo veiklą bei įrodo, jog produktai atkeliauja iš gerai valdomų miškų, kurie teikia socialinę, aplinkosauginę ir ekonominę naudą.

 

KAIP IŠSIRINKTI LAUKO SUOLIUKĄ?

Prieš renkantis lauko suolus reikia tiksliai žinoti jų būsimą vietą. Nuo to priklausys koks suoliukas jums yra reikalingas. Plieniniai lauko suoliukai yra labai universalūs, derinami tiek prie modernių, tiek prie klasikinių stilių. Didelis šių suoliukų privalumas yra tas, jog iš jų nesunku išgauti įvairias, jūsų norimas formas ir tekstūras.

Klasikos atspindys – betoniniai lauko suolai, puikiai tinkantys miesto aikštėms, oficialioms vietoms. Tai sunkios ir išraiškingos konstrukcijos, kurios reikalauja panašiai atrodančios aplinkos.

Pirkinys žmonėms mėgstantiems nesenstančius dalykus – ketaus lauko suoliukai. Puošnios konstrukcijos ir klasikinės formos džiuginančios tiek seniau tiek ir dabar.

Neatskiriamas modernaus miesto įvaizdžio elementas – architektūrinio betono lauko suoliukai. Novatoriškas dizainas, netradicinės formos ir įdomūs dizaino sprendimai. Jei visi šiek dalykai jus žavi, architektūrinio betono suoliukai yra jūsų pasirinkimas nr. 1

Išmanieji suoliukai yra tai, be ko neapsieisime netolimoje ateityje. Gyvenimo tempui augant, darbui pilnai persikeliant į virtualią erdvę, trumpas prisėdimas parke su kavos puodeliu gali neapsieiti be išmaniųjų įrenginių krovimo.

 

Įsigykite lauko suoliuką internetu arba sužinokite lauko siuliuko kainą apsilankę mazojiarchitektura.lt lauko suolų kataloge arba susisiekę su UAB “Aplinkos Komfortas” lauko suoliukų specialistais, kurie patars ir padės kaip tinkamai išsirinkti lauko suoliuką, kaip teisingai prižiūrėti lauko suoliukus, kad jie būtų ilgaamžiai bei atsakys į kitus jums rūpimus klausimus susijusius su lauko suolais.